Denizciler için Sınırsız Mesajlaşma ChatSim™ ile Artık Mümkün

Mayıs 22 2017

Tüm Denizcilerimize duyurulur…

22.05.2017 tarihi itibariyle İzmit ve Gemlik Körfezleri, Ambarlı liman kompleksi ve Yalova gemi/yat ihtisas tersaneleri bölgesi ile bölge limanlarında, 22.06.2017 tarihi itibariyle de IC Karasu Limanı ve çevresi   ChatSim™ Denizcilik Sektörü Yetkili Satıcısı olarak satışlarımız başlamıştır. Anılan bölgelerimizde faaliyette bulunan acentelerimiz, gemiye, yüke ve personele hizmet veren işletmelerimiz, gemi personelleri bizimle irtibata geçebilir.
İletişim için,

ORSA DENİZCİLİK
Kemalpaşa Mahallesi Gümrükçüler Caddesi Fazlıoğlu İş Merkezi No:13/50 Kat:3 İzmit 41200 Kocaeli
Tel: 0262 320 0264 Fax: 0262 320 0265 Gsm / whatsapp : 0532 386 41 43
www.orsadenizcilik.com

www.orsashipping.com

ChatSim™ Nedir ?

ChatSim™ SIM kartı, sim kilidi olmayan bütün akıllı telefonlarda çalışır.

İletişim kurmanın en ucuz yolu

ChatSim™, 160’dan fazla ülkede WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram ve diğer pek çok uygulama üzerinden sohbet etmek için global SIM kart!

Sınırsız mesaj

Dünyanın 160 ülkesinde,anlaşmalı operatörler üzerinden arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. ChatSim™ kartını akıllı telefonunuza takın, WhatsApp ve Messenger gibi favori uygulamalarınızla sınırsız mesaj yollayın.

Dolaşım (roaming) ücretlerini unutun

Yurt dışında seyahatte olduğunuzda artık dolaşım ücretleri (roaming) konusunda endişe etmenize gerek yok. Her anın zevkini çıkarın ve herkesle sınırsız mesaj ve emoji paylaşın.

ChatSim™, nerede olursanız olun, Sohbet Uygulamalarınızı kullanmanızı sağlayan dünyanın ilk SIM kartıdır. Yılda bir kere kredi yükleme ile WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat, LINE, Telegram ve birçok diğer Anlık Mesajlaşma uygulamaları ile sınırsız mesaj ve emoji iletebilirsiniz. ChatSim™ sayesinde; arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişimde kalabilirsiniz.

Teknoloji

ChatSim™ istem dışı data trafiğini %90’a kadar azaltır ve daima en iyi kapsama alanı sağlayan operatöre bağlandığından 3G, 4G ve 4.5G şebekelerde olağanüstü hız garanti eder.

 

ORSA DENİZCİLİK ChatSim™ İzmit / Gemlik Körfezleri-Yalova Gemi/Yat İhtisas Tersaneler Bölgesi-Ambarlı Liman Kompleksi ChatSim™ Denizcilik Sektörü Yetkili Satıcısıdır.

www.orsadenizcilik.com
www.orsashipping.com
www.gemikadrosuturkiye.com

Bir Yorum veya Yanıt Yaz