ChatSİM

2016 yılı başında denizcilerin dünya çapındaki iletişim zorluğu, pahalı roaming ücretleri gibi sorunları gidermek amacıyla, ChatSim™ markasını Türkiye denizcilik sektörüne tanıtmaya başlamıştır. 2017 yılında ChatSim™ bayilik yetkisi alarak çalışmalarına devam etmektedir. Orsa Denizcilik olarak bizde çözüm ortağı olarak, ChatSim™ İzmit / Gemlik Körfezleri-Yalova Gemi/Yat İhtisas Tersaneler Bölgesi ve yakın limanları-Ambarlı Liman Kompleksi ile IC Holding  Karasu Port ChatSim™ Denizcilik Sektörü Yetkili Satıcısı olarak hizmet vermekteyiz.

ChatSim Nedir
ChatSim SIM kartı, sim kilidi olmayan bütün akıllı telefonlarda çalışır.

İletişim kurmanın en ucuz yolu
ChatSim, 150’den fazla ülkede WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram ve diğer pek çok uygulama üzerinden sohbet etmek için global SIM kart!

Sınırsız mesaj
Nerede olursanız olun, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. ChatSim kartını akıllı telefonunuza takın, WhatsApp ve Messenger gibi favori uygulamalarınızla sınırsız mesaj yollayın.

Dolaşım (roaming) ücretlerini unutun
Yurt dışında seyahatte olduğunuzda artık dolaşım ücretleri (roaming) konusunda endişe etmenize gerek yok. Her anın zevkini çıkarın ve herkesle sınırsız mesaj ve emoji paylaşın.

ChatSim, nerede olursanız olun, Sohbet Uygulamalarınızı kullanmanızı sağlayan dünyanın ilk SIM kartıdır. Yılda sadece 48 TL ile WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat, LINE, Telegram ve birçok diğer Anlık Mesajlaşma uygulamaları ile sınırsız mesaj ve emoji iletebilirsiniz. ChatSim sayesinde; arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişimde kalabilirsiniz.

Teknoloji
ChatSim istem dışı data trafiğini %90’a kadar azaltır ve daima en iyi kapsama alanı sağlayan operatöre bağlandığından 3G, 4G ve 4.5G şebekelerde olağanüstü hız garanti eder.